
Премікс 3% Супорос для свиноматок Комфорт-Баланс (25 кг) Коудайс 3820.030NC koudijs
1 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3820.030NC Комфорт-Баланс
+380 (67) 224-75-92
0965500405
ДилерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3820.030NC Супорос Комфорт-Баланс 3%
Період використання: Період від запліднення до 5 днів до опоросу
3820.030NC Супорос Комфорт-Баланс 3% – премікс, що забезпечує повноцінний баланс вітамінів та мінералів у раціоні супоросних свиноматок. Сприяє розвитку плода, зміцнює опорно-руховий апарат та підтримує здоров’я ратиць.
- Оптимальне засвоєння поживних речовин для розвитку плода
- Підтримка здоров’я опорно-рухового апарату та ратиць
- Високий рівень мінералів та вітамінів для фізіологічного комфорту свиноматок
Премікс 3820.030NC Супорос Комфорт-Баланс 3%
| Тип продукту | Премікс |
|---|---|
| Призначення продукту | Супорос |
| Категорія тварин | Свині |
| Форма випуску | Сипучий продукт |
| Пакування | Мішок 25 кг |
| Термін придатності | 6 місяців |
| Сертифікати якості | ISO 22000:2018 |
| Склад продукту | Борошно вапнякове (носій), амінокислоти, ензими, фітаза, мінеральні та вітамінні добавки, ароматизатор, рослинні антиоксиданти |
| Поживна цінність | Зола - 71,81%, лізин - 0,5%, кальцій - 20%, фосфор - 1,63%, вітаміни A, D3, E |
| Рекомендації щодо використання | 30 г на 1 кг готового корму |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koudijs |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Мішок |
| Вага | 25 кг |
| Зберігання | |
| Термін зберігання | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴

